Serwis 🔧

Autoryzowany serwis

„Europejska jakość i najlepsze standardy obsługi”, u nas nie jest to jedynie puste hasło. To właśnie tym credo kierujemy się w naszej codziennej pracy i to ono przyświeca również pracom naszego serwisu. Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym serwisem wyrobów marki Cedima i zawsze dostosujemy się do naszego klienta. Niezależnie od tego, czego Państwo potrzebują, my jesteśmy w stanie to zapewnić. Każda naprawa przeprowadzana jest z największą starannością przez nasz doświadczony zespół mechaników pod kierownictwem naukowym inżyniera. Używamy jedynie najwyższej jakości części rekomendowanych przez producenta, nigdy też nie zgadzamy się na kompromisy jeżeli chodzi o jakość naprawy, co czyni nas wyjątkowymi na mapie serwisów maszyn budowlanych.

Serwis Makita

Prowadzimy autoryzowany serwis maszyn spalinowych Makity, jak również serwisujemy i elektronarzędzia oraz zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi wszystkich typów narzędzi tej spółki.

Wiertła diamentowe

Specjalnie dla Państwa produkujemy wiertła diamentowe w większości średnic z rur i wierteł Cedima. Dostosowujemy typy segmentów do materiałów, jesteśmy również w stanie dobierać długość i średnicę.

Poddajemy również regeneracji wiertła już zużyte, czyli wymieniamy segmenty oraz (jeżeli zajdzie taka potrzeba) skracamy odrobinę wiertło.

Obie te usługi wykonujemy na miejscu i „od ręki”.

Zlecenie serwisowe